Personel medyczny

lek. Magdalena Łabicka-Staszewska

specjalista medycyny rodzinnej

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom specjalisty medycyny rodzinnej otrzymałam w styczniu 2023r. ale bynajmniej nie był to koniec edukacji i dalszego rozwoju. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, by zapewnić pacjentom najlepszą jakość leczenia, poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach naukowych. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.

lek. Yana Prokopiv

pediatra

Jestem lekarzem, pediatrą z Ukrainy. Ukończyłam staż w 2021r. Posiadam doświadczenie w pracy z przedwcześnie urodzonymi dziećmi, noworodkami jak i dziećmi starszymi. Ciągle podnoszę swoją kwalifikację poprzez uczestnictwo w konferencjach, kursach oraz zjazdach naukowych.

piel. Małgorzata Żukowska

pielęgniarka POZ

Jestem absolwentką Gdańskiego Liceum Medycznego na Kierunku Pielęgniarstwo. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na oddziałach: Anestezjologia i Intensywna Terapia Medyczna, Intensywny Nadzór Kardiologiczny, Instrumentariuszka na Bloku Operacyjnym Oddziału Okulistyki w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej oraz Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Wieloletnia praktyka w Przychodniach, Punkcie Pobrań, Punkcie Szczepień oraz w Centrum Medycyny Pracy i Medycyny Sportowej pomogła mi w zdobyciu umiejętności w zakresie pobierania materiału do badań, szczepieniu dzieci i wykonywaniu wielu innych czynności zabiegowych. 

piel. Anita Spichalska

pielęgniarka

piel. Judyta Latarska

pielęgniarka

położna Monika Styczyńska

położna środowiskowa